Co nosím, Líbí se mi, Móda

Svatby začínají…

Jedna z věcí, na které strašně ráda chodím jsou svatby :). Jsem toho názoru, že když se dva lidé mají rádi a chtějí spolu plánovat budoucnost, tak by se měli vzít :). Takhle jsem byla vychovávaná. Možná, že je to staromódní, protože v dnešní době se na to tolik nehledí a plno lidí nepotřebuje papír na společné žití, ale mě přijde krásný se někomu zavázat na celý život. Navíc ta atmosféra, štěstí, zamilovanost, krásné šaty, dobroty a oslava….prostě super událost, na kterou by měl člověk vzpomínat celý život :).

Mě letos čekají svatby tři, přičemž na jedné svatbě jsem už dnes byla a ještě mě čeká oslava :). Tedy tři svatby znamená, že bych si mohla koupit nové šaty :). Pro dnešní svatbu jsem zvolila květované šaty od www.dorothyperkins.com , modré lodičky z Deichmann, kabelku a květinu do vlasů z ebay (Už prostě lákám jaro).

Na odpolední oslavu už mám oblečeno něco pohodlnějšího – legíny a tuniku. Legíny mám ze sportovního obchodu Decathlon na Černém mostě (je v nich teploučko, nevytahávají se a jsou strašně pohodlný :)) a tuniku pro změnu od Dorothy perkins- to je anglická značka zaměřená hlavně na šaty. Na šaty od nich jsem jaksi zatížená :D. Mám strašně ráda ten jejich retro styl, a většinu šatů vlastním právě od nich.

Na svatbu:
šaty

Doplňky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na párty:

ŠatyNáhrdelník

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*