Šperky

Strom na šperky

Už od malička jsem strašně ráda nosila náušnice. Od miminka jsem měla klasické zlaté náušničky, ale jakmile jsem si já mohla vybírat a začala jsem zkoušet nějaký “styl” a vybrala jsem si stříbrné kroužky. Milovala jsem stříbrné věci a zlato pro mě bylo hnusné žluté něco co jsem si myslela, že se mi nikdy nebude líbit….ale myslím, že nemluvím jenom za sebe, když řeknu, že jeden styl jsem za celou dobu opravdu neměla :D.

Když jsem zjistila, že moje uši snesou stříbro, tak jsem si začala kupovat bižu, do toho jsem pak začala vyrábět svoje šperky a najednou jsem po letech zjistila, že mám asi 170 párů náušnic – blázen co 😀 a taky se mi samozřejmě začaly líbit pozlacené věci a stříbro šlo tak trochu na druhou kolej…..ale mě to nestačilo. Kromě náušnic mě začalo fascinovat jak náhrdelníky dokážou krásně doplnit top nebo šaty – taková krásná ozdoba za málo peněz, pokud se teda budeme soustředit na bižu. No a jelikož mám ráda, když k sobě věci ladí, tak se vždycky našly šperky, které se mi hodí do krámu 😀 a do teď nacházím další a další, který jak jinak než nutně potřebuju.

Jenže za tolik let střádání, nakupování a hýření peněz za tyhle blbůstky jaksi ubývá prostoru kam tyhle věcičky dávat. S náušnicemi je to snadné, dám do krabičky a hotovo. Uložit veké množství náhrdelníků už je věc trošku složitější :D. Nechtěla jsem, aby se mi náhrdelníky pletly dohromady, chtěla jsem je mít uložené na jednom místě a dobře viditelné, abych si kdykoliv bez problémů mohla nějaké pěkné cinkrlátko vybrat :). Na internetu sice bylo množství různých plechových stromečků nebo stojánků na zeď, ale nic co by pokrylo moje šílený množství :D.

A tak nějak vyvstal v hlavě nápad si ten strom vytvořit svépomocí. No jo, ale drátky by mi tolik náhrdelníků neudrželo, tak co s tím? Ale já mám šikovnýho praktickýho chlapa, který mě vzal na procházku do přírody a místo, aby mi sháněl stromeček, který by mi koupil, tak mi nasbíral šikovné silnější větve a bylo vymalováno :D. Nechali jsme je oschnout, aby ztvrdly, sehnala jsem kamínky a písek a větve jsem zasadila do květináče, zasypala kamínky, aby se všechno zatěžkalo a ejhle – vznikl docela fešný přírodní stojánek na šperky. Nejlepší je, že tam můžu pořád přidávat a větve pořád drží….ale už bych se měla krotit, nezbývá mi moc větviček na obsazení :D. Nakonec mi to přijde i jako pěkná dekorace…….:)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*