a další

Pár slovíček na začátek…

Zdravím všechny milovníky jídla, mlsouny, milovníky oblečení i zvědavé osůbky,

Jmenuji se Lucka a ráda bych s Vámi vařila a šila. Už od malička jsem byla blázen do jídla a oblečení. V té době jsem teda víc jedla, než vařila – říkali mi doma kyselina a byla jsem schopná na posezení sníst 12 knedlíků. Do toho mě bavilo oblečení a chtěla jsem být módní návrhářka, tahala jsem mamce oblečení ze skříně a pletla jsem se jí pod rukama, když se zrovna věnovala šití na stroji.

Postupem času jsem se od jídelního stolu začala přesouvat k plotně. Místo zkoumání mamčiny skříně jsem si alespoň svoje myšlenky spojené s oblečením kreslila na papír, do toho jsem vyráběla šperky, brože a různé další vymyšlenosti. Jak tak plynul čas, došla jsem ke zjištění, že vaření mě strašně baví a šicí stroj chci svůj, abych mohla uspokojit svojí další vášeň – oblékání, hlavně šaty a sukně zaplavily mojí skříň jako velká lavina.

Vždycky jsem si tvořila věci tak nějak bez potřeby podělit se s druhými o mé úspěchy, hokusy, pokusy a neúspěchy. Tvořila jsem si jen tak pro sebe a pro radost mých blízkých do té doby než vznikl tenhle blog. Za velké podpory a motivace mého přítele jsem se pustila do psaní. Ráda bych tu s Vámi sdílela mé jídelní orgie, první díla z mého šicího stroje a vůbec další věcičky co se mi líbí a honí hlavou :).

Mohlo by se vám líbit...

2 Comments

  1. Helena napsal/a:

    Ahoj Lucko, hodně štěstí s blogem! Gratuluju k odvážnému rozhodnutí se do toho pustit, zabere to určitě hodně času, ale fandím! Ráda se taky nechám inspirovat, ale asi spíš recepty než návody na šití… obě ruce levý, znáš to…

    1. Lucinka napsal/a:

      Ahoj Heli,díky moc. Hodně dlouho mi trvalo než jsem se k tomu dokopala a bylo to hodně přemlouvání :D. Ale jak je vaření a hadry muj koníček, tak jsem si řekla, že to zkusim :). Chtěla bych, aby to byla taková moje veřejná kuchařka. S šitím to bude na delší lokte teprve si ty střihy s nadšením tak nějak oťukávám :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*