Zdravím všechny milovníky jídla, mlsouny, milovníky oblečení i zvědavé osůbky,

Jmenuji se Lucka a ráda bych s Vámi vařila a šila. Už od malička jsem byla blázen do jídla a oblečení. V té době jsem teda víc jedla, než vařila – říkali mi doma kyselina a byla jsem schopná na posezení sníst 12 knedlíků. Do toho mě bavilo oblečení a chtěla jsem být módní návrhářka, tahala jsem mamce oblečení ze skříně a pletla jsem se jí pod rukama, když se zrovna věnovala šití na stroji.

Postupem času jsem se od jídelního stolu začala přesouvat k plotně. Místo zkoumání mamčiny skříně jsem si alespoň svoje myšlenky spojené s oblečením kreslila na papír, do toho jsem vyráběla šperky, brože a různé další vymyšlenosti. Jak tak plynul čas, došla jsem ke zjištění, že vaření mě strašně baví a šicí stroj chci svůj, abych mohla uspokojit svojí další vášeň – oblékání, hlavně šaty a sukně zaplavily mojí skříň jako velká lavina.

Vždycky jsem si tvořila věci tak nějak bez potřeby podělit se s druhými o mé úspěchy, hokusy, pokusy a neúspěchy. Tvořila jsem si jen tak pro sebe a pro radost mých blízkých do té doby než vznikl tenhle blog. Za velké podpory a motivace mého přítele jsem se pustila do psaní. Ráda bych tu s Vámi sdílela mé jídelní orgie, první díla z mého šicího stroje a vůbec další věcičky co se mi líbí a honí hlavou :).

Tisk

Nové recepty přímo do mailu

Přihlaš se do mého newsletteru a jakmile přidám na web nový recept, sama tě na to upozorním.

A je to! Jakmile přidám nový recept, pošlu ti upozornění do mailu.