Co nosím, Líbí se mi, Móda

Jarní kalhotování

Jupííí jaro už je tady. Snad už nám ty teploty moc nepoklesnou a všechno bude jen kvést a paprsky budou jen víc hřát:). Udělala jsem si teda očistu ve skříni, ať tomu pěknýmu počasí vyjdu naproti:). Vlastně když nad tou očistou tak přemýšlím, spíš to proběhlo tak, že jediný huňatý svetry jsem dala pryč a přidala jsem další sukně, šaty, kraťasy a pár párů balerín :D.

Musím se teda přiznat k tomu, že šaty v zimě nosím o něco raději – ale ne proto, že v zimě se mi v nich líp chodí, ale proto, že můžu nosit teplý punčocháče. S tělovýma punčocháčema mám totiž od malička veliký rozepře. Takže za prvé: z nějakého nevysvětlitelného důvodu jsou z celodenního nošení hnedka děravý, takže je mám jenom na jedno použití většinou. A za druhé – padají mi dolů a punčocháčový rozkrok se nebezpečně přibližuje k okrajům sukně, tudíž jsem nucena k tomu celý den upravovat a natahovat zpátky nahoru :D….no myslím, že problémy mám spíš já s punčocháčema a ne ony se mnou :D.

Takže sice jsem ráda, že už začíná být krásně, ale znamená to, že na teplý punčocháče už je moc teplo a je potřeba vytáhnout mé tělové “kamarády”. Tak nějak tohle období spíš pěkně prostřídám s kalhotama, a přečkám do doby až je nebudu muset nosit vůbec:). A právě z toho důvodu jsem si na sebe včera vzala tyhle zelenkavý kalhoty. Punčocháče bych už druhý den po sobě asi nezvládla :D.

Tenhle kousek kalhot jsem pořídila zase na www.dorothyperkins.com a můžu říct, že to byl nejlepší kup :). Jsou strašně pohodlný a ještě z takového chladivého materiálu, takže v nich není ani takové teplo. Zkoušela jsem si takhle podobných kalhot mraky, ale většinou to dopadalo tak, že to vypadalo jako bych měla EHM “něco v kalhotách” a nebo jako bych právě šla na pyžamovou párty. Každopádně si myslím, že na tyhle kalhoty nepasuje ani jedna varianta :).

Copak na jaře nosíte rádi vy? A jak se stavíte k tělovým punčochám?

c142bcc840d59996db0aec289d6dfc7f1611e4ef56b07e8c53eaca90ad9932c3

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*